Sjezdové lyže Fisher

Sjezdové lyže a příslušenství

Sjezdové lyže za nejlepší ceny na Lipensku

Se sjezdovými carvingovými lyžemi zapůjčenými ve sportovních půjčovnách Lipno Centrum v Lipně nad Vltavou a ve Frymburku si můžete bezvadně zalyžovat ve třech velice kvalitních přilehlých skiareálech, nejbližším Skiareálu Lipno, vzdálenějším Skiareálu Sternstein, nebo největším a nejkvalitnějším Skiareálu Hochficht, či malém příměstkém Skiareálu Frymburk. Naše půjčovna lyží se totiž nachází přímo v pomyslném dopravním středu mezi těmito areály, dojezdové doby jsou od 8 do 50 minut a Vy tak můžete každý den lyžovat jinde.

Více zde
Běžkařské lyže Fisher

Běžkařské lyže

Na běžkách v lese, po loukách, či na jezeře

Pouze na Lipensku se budete cítit jako v Mecce běžeckého lyžování ve Skandinávii. Upravované lyžařské běžecké stopy vás povedou jak hlubokými šumavskými lesy, zasněženými loukami a pastvinami, tak i po zamrzlém a zasněženém lipenském jezeře. Půjčovna běžek Frymburk je umístěna v areálu Wellness Hotelu Frymburk vedle bezplatného parkoviště přímo u nástupiště na běžecké trasy. Půjčovna běžek Lipno nad Vltavou je umístěna v areálu Marína Lipno přímo u nástupiště na běžecké trasy po zamrzlém lipenském jezeře.

Více zde
Snowboarding Lipno

Půjčovna snowboardů

Snowboarding na Lipensku s vybavením z Lipno Centra

Zapůjčené snowboardové komplety ve sportovních půjčovnách Lipno Centrum v Lipně nad Vltavou a ve Frymburku si můžete náležitě užít na sjezdovkách třech velice kvalitních přilehlých skiareálů, nejbližšího Skiareálu Lipno, vzdálenějšího Skiareálu Sternstein, nebo nejkvalitnějšího Skiareálu Hochficht. Skiareál Lipno navíc disponuje pěkným snowparkem a Hochficht náročnou boardercrossovou dráhou.

Půjčovny Lipno Centrum nabízí nové a velice kvalitní snowboardová prkna a boty WESTIGE. Snowboardy jsou po každé výpůjčce servisovány na švýcarských strojích MONTANA. Zboží ode všech firem je možno i výhodně zakoupit.

Více zde
Lední brusle Fila

Půjčovna ledních bruslí

Teplé a pohodlné fitness lední brusle

Tomuto ledovému pokušení odolá málokdo. Projížďka z Frymburku do Lipna nad Vltavou a zpět (celkem kolem 15 km) na bruslích na 6-8 m široké, odhrnuté a vymetené bruslařské dráze je v krásných mrazivých, ale slunečných dnech nezapomenutelným zážitkem pro celou rodinu. Na trase váš čekají stánky s teplými nápoji a malým občerstvením, nádherné výhledy a spousta legrace.

Půjčovny bruslí Lipno Centrum nabízí pohodlné a zateplené dámské, pánské i dětské brusle FILA, pro zájemce pak i dětské vozíky CHARIOT a CROOZER na frymburském i lipenském konci ledové magistrály.

Více zde
Dětské vozíky

Dětské vozíky

Dětské vozíky se sněžnými koly i s běžkami

Pro aktivní rodiče nabízí půjčovny Lipno Centrum speciální dětské vozíky a sportovní kočárky na brusle či na běžky. Výlety do přírody po zamrzlém lipenském jezeře nebo po upravených běžeckých stopách Vám dokonale zpříjemní zimní dovolenou. Jedno či dvoumístné vozíky poskytují dětem maximální komfort i při delších namáhavějších cestách.

Půjčovny dětských vozíků a kočárků Lipno Centrum nabízí vozíky osvědčených značek CHARIOT a CROOZER, které jsou pověstné nekompromisním bezpečím pro vaše nejmenší ratolesti.

Více zde
Ledoběžky

Ledoběžky

Skandinávské ledoběžky

Neznáte? Neviděli jste a neslyšeli? Ve Skandinávii je tento tradiční dopravní prostředek více v módě než klasické koloběžky a používala ho dokonce i finská armáda. Řídítka spojená s dvěma lyžinami na sníh či led, odrážecí grip na boty, aby to neklouzalo, a již se řítíte po lipenské ledové magistrále nebo jakékoliv zasněžené cestě.

Nabízíme velice kvalitní ledoběžky KICKSPARCS z dílny finského koloběžkového mistra Hannu Vierikka s veškerým potřebným příslušenstvím.

Více zde