Běžecké lyže Fisher

Běžecké lyže

Na běžkách v lese, po loukách, či na jezeře

Pouze na Lipensku se budete cítit jako v Mecce běžeckého lyžování ve Skandinávii. Upravované lyžařské běžecké stopy vás povedou jak hlubokými šumavskými lesy, zasněženými loukami a pastvinami, tak i po zamrzlém a zasněženém lipenském jezeře. Půjčovna běžek Frymburk je umístěna v areálu Wellness Hotelu Frymburk vedle bezplatného parkoviště přímo u nástupiště na běžecké trasy. Půjčovna běžek Lipno nad Vltavou je umístěna v areálu Marína Lipno přímo u nástupiště na běžecké trasy po zamrzlém lipenském jezeře.

Více zde
Sněžnice

Půjčovna sněžnic

Sněžnice - staletími prověřený dopravní prostředek zasněženou krajinou

Neomezený pohyb zimní přírodou, nevázaný na upravované bežecké trasy a letní turistické značené cesty. Nezvyklý pohled na okolní krajinu z perspektivy podobné vysokému losovi či jelenu díky pohybu na povrchu vysoké sněhové pokrývky. To všechno jsou atributy, které činí prádávný dopravní prostředek – sněžnice – opět velice žádaným a atraktivním sportovním náčiním. Vyzkoušejte cestu na Vítkův Hrádek přímo za nosem nebo slavnou Medvědí stezku na sněžnicích a nebo se jen tak projděte zimní lipenskou krajinou okolo Lipna nad Vltavou a Frymburku. Budete nadšeni.

Půjčovny sněžnic Lipno Centrum nabízí vynikající sněžnice a hole značky KOMPERDELL. Poradíme vám i s výběrem nejvhodnější trasy a doporučíme i nejlepší místa pro občerstvení.

Více zde
Lední brusle Fila

Půjčovna ledních bruslí

Teplé a pohodlné fitness lední brusle

Tomuto ledovému pokušení odolá málokdo. Projížďka z Frymburku do Lipna nad Vltavou a zpět (celkem kolem 15 km) na bruslích na 6-8 m široké, odhrnuté a vymetené bruslařské dráze je v krásných mrazivých, ale slunečných dnech nezapomenutelným zážitkem pro celou rodinu. Na trase váš čekají stánky s teplými nápoji a malým občerstvením, nádherné výhledy a spousta legrace.

Půjčovny bruslí Lipno Centrum nabízí pohodlné a zateplené dámské, pánské i dětské brusle FILA, pro zájemce pak i hole KOMPERDELL a dětské vozíky CHARIOT a CROOZER na frymburském i lipenském konci ledové magistrály.

Více zde
Dětské vozíky

Dětské vozíky

Dětské vozíky se sněžnými koly i s běžkami

Pro aktivní rodiče nabízí půjčovny Lipno Centrum speciální dětské vozíky a sportovní kočárky na brusle či na běžky. Výlety do přírody po zamrzlém lipenském jezeře nebo po upravených běžeckých stopách Vám dokonale zpříjemní zimní dovolenou. Jedno či dvoumístné vozíky poskytují dětem maximální komfort i při delších namáhavějších cestách.

Půjčovny dětských vozíků a kočárků Lipno Centrum nabízí vozíky osvědčených značek CHARIOT a CROOZER, které jsou pověstné nekompromisním bezpečím pro vaše nejmenší ratolesti.

Více zde
Ledoběžky

Ledoběžky a sněhoběžky

Skandinávské ledoběžky a sněhoběžky

Neznáte? Neviděli jste a neslyšeli? Ve Skandinávii je tento tradiční dopravní prostředek více v módě než klasické koloběžky a používala ho dokonce i finská armáda. Řídítka spojená s dvěma lyžinami na sníh či led, odrážecí grip na boty, aby to neklouzalo, a již se řítíte po lipenské ledové magistrále nebo jakékoliv zasněžené cestě.

Nabízíme velice kvalitní ledoběžky a sněhoběžky KICKSPARCS z dílny finského koloběžkového mistra Hannu Vierikka s veškerým potřebným příslušenstvím.

Více zde
Sněžné kolo Rock Machine

Sněžná kola Rock Machine

Sněžné kolo Rock Machine - neobvyklý adrenalin

Chcete jezdit na kole i v zimě? Nebojíte se vyrazit na led? 
Máte jedinečnou možnost vyřádit se na sněžném kole, kdy žádná zasněžená cesta nebo zamrzlé jezero není pro Vás překážkou. 
Dostanete se na něm kamkoliv Vám Vaše síly dovolí. Nejlepší kola Rock Machine na speciálních pláštích s hřeby Vám umožní pohyb tam, kde by byl jinak velice obtížný, ba nemožný.

Sportovní půjčovny Lipno Centrum nabízí Sněžná kola Rock Machine.

Více zde