Lyžařský běžecký areál Frymburk - Lipno

Běžky Frymburk Lipno
Na běžkách po pastvinách, v lese i na zamrzlém jezeře

Příjemný běžkařský areál, jenž se pyšní 43 km strojově upravovanými pestrými tratěmi, vedoucích částečně po zalesněném hřebenu mezi Frymburkem a Lipnem, čátečně po loukách a pastvinách nad Frymburkem v okolí Svatoniny Lhoty a částečně po zamrzlém a zasněženém lipenském jezeře. Stopy se upravují v nadmořské výšce 720 – 920 m.n.m.

Příjemný běžkařský areál, jenž se pyšní 43 km strojově upravovanými pestrými tratěmi, vedoucích částečně po zalesněném hřebenu mezi Frymburkem a Lipnem, čátečně po loukách a pastvinách nad Frymburkem v okolí Svatoniny Lhoty a částečně po zamrzlém a zasněženém lipenském jezeře. Stopy se upravují v nadmořské výšce 720 – 920 m.n.m.

Rezervujte si sportovní vybavení

Nástupní místa a doprovodné služby

Ideální nástupní místa jsou u fotbalového hřiště v Lipně nad Vltavou i ve Frymburku, dále přímo u půjčoven Lipno Centrum v Maríně Lipno a na parkovišti u Wellness Hotelu Frymburk. Přímo zde můžete zdarma zaparkovat a také využít služeb půjčovny Lipno Centrum, kde vám zapůjčí či prodají potřebný materiál a naservisují a namažou běžky. Žádný běžkař by určitě neměl minout nově otevřené občerstvení "U Richarda" na odlehlé romantické Svatonině Lhotě.

Mapa tras - běžky Lipno - Frymburk

Aktuální informace o upravených stopách