Kolečkové inline brusle

Otestujte špičkové in-line brusle FILA na Jezerní stezce

12 km dlouhá in-line stezka mezi Frymburkem a Lipnem, zvaná Jezerní, je zasazena do půvabné "vodní scenérie". Bruslaře nadchne nenáročným profilem i superhladkým povrchem. Specialitou jsou večerní či noční jízdy. Stezka je totiž v celé své délce osvětlena. Nově vybudovaná stezka mezi novou Pecí a Horní Planou potěší bruslaře nejen příjemnou krajinou a scenérií, ale také kvalitním povrchem a svou šířkou.

Lipno Centrum poskytuje kolečkové brusle renomované značky FILA, v setu s chrániči i přilbou. Fajnšmekři můžou vyzkoušet patentované carvingové technologie, air-flow systém odvětrávání a speciálně odlehčené rámy. Děti mohou využít nastavitelný mechanismus, který přizpůsobí botu s milimetrovou přesností jejich noze. Začátečníkům pak rádi pomůžeme s výukou.

Brusle skike

Jízda na skike je v podstatě samostatná všestranná sportovní disciplína, protože lidé, kteří jezdí na skike trénují více než 95 % svých svalů a to v přírodě a téměř v každém terénu. Jízda na skike je také určená k podpoře Vašeho oblíbeného sportu jako náhrada a doplňková sportovní činnost. Skike můžete využít jako doplněk k jízdě na kole, běžeckému lyžování a k dalším sportovním aktivitám. Propracovaný vzhled, nafukovací pneumatiky, vysoce účinné, patentované brzdy a chytré nastavení vnějšího a vnitřního úhlu náklonu (postavení nohou typu O a X) nabízí nový způsob trávení času pod širým nebem bez ohledu na rovinatost terénu.

Ceník 2023

Při online rezervaci sleva 10% (pouze pro fyzické osoby). Pro hosty partnerských ubytovatelů a ostatní partnery sleva 15% (pouze pro fyzické osoby). Slevy se nesčítají.

Inline set1 hod2 hod3 hod4 hod5 hod1 den2 dnydalší den
Brusle, helma, chrániče 150 Kč 230 Kč 300 Kč 360 Kč 410 Kč 450 Kč 800 Kč 200 Kč

Zarezervujte si inline brusle