Testcentrum Rock Machine

Rock Machine Edge

MODELY ROCK MACHINE EDGE

Pro dobrodružnější zážitky v horách.

Více zábavy, více dobrodružství: Modely Rock Machine Blizzard jsou nejvíc doma na klikatých a hrbolatých vysokohorských stezkách v těžko přístupném terénu, kam se lze dostat pouze vlastními silami. Druhá generace našeho důmyslného systému odpružení Floating Pivot Suspension (FSP) dodává jízdě v obtížném terénu zcela novou dimenzi! Modely Blizzard 27,5” se 140 mm odpružení jsou pro všechny hravé, nespoutané jezdce. Modely Blizzard 27.5” se 120 mm odpružení nabízejí vyrovnanější jízdu na delší vzdálenosti.

Podívejte se na modely Rock Machine EDGE

Rock Machine Peak

MODELY ROCK MACHINE PEAK

Žádné výmluvy. Překonejte své rekordy!

Kolo Rock Machine má v záloze účinnou zbraň určenou všem nadšencům pro cross-country a maratonské trasy. Kola s pevnou karbonovou konstrukcí v kategorii Explosion. Díky vynikajícímu přenosu energie, odolnosti, snadné ovladatelnosti a skvělému jízdnímu komfortu si naše karbonové modely Explosion našly stovky nadšených uživatelů po celé Evropě. roku 2016 jsme naše karbonová kola vybavili vyměnitelnými patkami, které zajišťují kompatibilitu s oběma nejběžněji používanými standardy zadní stavby – klasický rychloupínák nebo pevná osa 12 x 142 mm. Podle stylu jízdy si můžete vybrat z modelů s 29“ a 27,5“ koly.

Podívejte se na modely Rock Machine PEAK

>

Rock Machine XC Performance

MODELY ROCK MACHINE XC PERFORMANCE

Ride Harder. Ride Hardtail.

Kola pro všechny, kdo milují závodní či sportovní jízdu na horském kole. Naše modely XC Performance jsou absolutní špičkou v kategorii lehkých duralových horských kol. Přestože jsou o pár gramů těžší, výrazně šetří váš rodinný rozpočet a poradí si s každým dobrodružstvím, cross-country či maratonem, na této planetě! Řada XC Performance 2016 přináší zcela nový design rámu, který je v podstatě identický s karbonovými rámy kategorie PEAK – je však vyroben z vysoce kvalitní slitiny Al.6061.

Podívejte se na modely Rock Machine XC PERFORMANCE

Rock Machine Road

MODELY ROCK MACHINE ROAD

Nejvyšší rychlost pod kontrolou!

Rychlostí blesku. Přesné ovládání. Závodní geometrie. Extrémně tuhý a zároveň pohodlný rám. Silniční kola Rock Machine jsou skutečně závodní stroje. Jedou rychle a hladce s minimálním odporem a zrychlují s každým sešlápnutím pedálu! Silniční kola Rock Machine se dodávají s kotoučovými brzdami pro ovládání kola při jízdě z kopce, jaké jste ještě nezažili. Jsou nabízeny s karbonovým nebo duralovým rámem, záleží na vašem výběru.

Podívejte se na modely Rock Machine ROAD

Rock Machine E-Sport

MODELY ROCK MACHINE E-SPORT

Further, higher... with less energy & sweet

Značka Rock Machine v roce 2016 vstoupí do nové éry. V segmentu sportovních elektrokol se objevuje krosové a horské kolo. Na těchto strojích je k dispozici elektrická energie do zálohy, díky které dojedete ještě dál a výš, než jste zvyklí. Zcela nové rámy jsou inspirovány stylem sérií XC Performance a Cross. Byly navrženy tak, aby jim pohonný systém Shimano STePS padnul jako ulitý. Výsledkem je kompaktní vzhled a nejnižší možné těžiště, díky kterému se zlepšily jízdní vlastnosti a možnosti manévrování. Nová série elektrokol Rock Machine zpřístupňuje tento dopravní prostředek ještě širšímu spektru cyklistů a je výbornou volbou pro všechny, kteří chtějí zažít dobrodružství, ale nemohou jít na hranici svých fyzických možností.

Podívejte se na modely Rock Machine E-SPORT

Rock Machine E-City

MODELY ROCK MACHINE E-CITY

Silnější. Pružnější.

Kolekce ROCK MACHINE City & Trekking 2016 přináší e-biky se dvěma systémy pohonu (systémy, které se aktivují šlapáním jezdce): • ověřený systém POWERFLEX s motorem v náboji, jenž byl vylepše do standardu 36 V / 250 W • nový střední motorový systém Shimano STePS Oba systémy budou nabízeny v kategoriích CITY a TREKKING, takže záleží jen na vás, který si zvolíte. Oba systémy budou podporovány novým online diagnostickým nástrojem pro prodejce. E-biky ROCK MACHINE budou nabízena ve dvou kategoriích: City a Trekking.

Podívejte se na modely Rock Machine E-CITY

>